اسلایدهای جزوه ارزیابی ایمنی بیمارستان

 اسلایدهای جزوه ارزیابی ایمنی بیمارستان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
461 بازدید
8,000 تومان 6,900 تومان٪14 تخفیف

اسلایدهای جزوه ارزیابی ایمنی بیمارستان

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf اسلایدهای جزوه ارزیابی ایمنی بیمارستان ( آمادگی بیمارستانی در حوادث و بلایا ) شامل ۷۵ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده به صورت اسلاید می باشد که درقالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 اسلاید های جزوه ارزیابی ایمنی بیمارستان

امروزه حوادث و بلایا بخش بزرگی از منابع و برنامه های دولتهـا را بـه خـود اختصـاص داده اند. اخبار رسانه ها هر روز حامل اطلاع رسانی در خصوص بـروز حـوادث مختلـف در سراسر دنیاست. تغییرات جوی، دستکاریهای بشر در طبیعت و رشد سـریع تکنولـوژی، آسیب پذیری مردم و بروز حوادث را افزایش داده است.

آمارها معرف رشد فزاینده ی وقوع حوادث در گوشه و کنار دنیا می باشند. حوادث و بلایا همه ساله تلفات جـانی و خسـارات مالی فراوانی به دولتها و ملتها تحمیل مـی کننـد. در سـال ۲۰۱۰ حـدود ۳۸۵ حادثـه ی طبیعی در ۱۳۱ کشور جهان بهوقوع پیوست. این حوادث جـان بـیش از ۲۹۷ هـزار نفـر از مردم دنیا را گرفت، ۲۱۷ میلیون نفر از جامعهی جهانی را تحت تـأثیر قـرار داد و منجـر بـه ۹/۱۲۳ میلیارد دلار خسارت شد.

درحال حاضر مدیریت حوادث و عوارض ناشی از آنها بهمنظور حفظ جوامـع و تـأمین ثبات، امری ضروری است. حوزهی سلامت در بین تمام ارکانِ درگیر در مدیریت حـوادث و بلایا، دارای جایگاه ویژهای است؛ زیرا اولین و مهمترین مطالبه و دغدغهی مردم، سلامت است. آمادگی از ارکـان اصـلی مـدیریت حـوادث بـوده و در سـاده تـرین شـکل، نیازمنـد برنامه ریزی، آموزش پرسنل، آموزش جامعه و تمرین و ارزیابی است.

این آمادگی در سطح فردی؛ به افزایش دانش، بهبود نگرش و کسب مهارت های لازم، در سطح محلی؛ به تدوین برنامه، تأمین منابع و مشخص کردن ساختار مدیریت محلی و در سـطح ملـی؛ بـه تـدوین
سیاستها، دستورالعمل ها و راهنماهای عملکردی نیازمند می باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.