پاورپوینت درس یادگیری حرکتی (تربیت بدنی و علوم ورزشی) 

 پاورپوینت درس یادگیری حرکتی (تربیت بدنی و علوم ورزشی) 
نوع فایل
ppt
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
411 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان٪17 تخفیف

 پاورپوینت درس یادگیری حرکتی (تربیت بدنی و علوم ورزشی) 

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت درس یادگیری حرکتی (تربیت بدنی و علوم ورزشی) دانشگاه پیام نور می باشد. این فایل شامل ۲۶۰ اسلاید قایل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 پاورپوینت درس یادگیری حرکتی (تربیت بدنی و علوم ورزشی) 

گاتری مهارت را به صورتی تعریف کرده است که مشخصه­های مهم آن را در بر می‎گیرد. به گفته او مهارت قابلیتی است که با اطمینان معین و صرف حداقل انرژی یا زمان کاری به نتیجه برسد.

۱- چندین مشخصه آنکه کار باید به هدف مورد نظر برسد. حرکت ضرورتاً در محیط به هدف خاصی نمی­رسد اجرا کننده مهارت، از حرکت به عنوان یک وسیله برای رسیدن به هدف استفاده می‎ کند.

۲- ماهر بودن به این معنی است که اجرا کننده باید به اطمینان بیشینه­ای به هدف مورد نظر برسد؛ برای ماهر بودن باید بتوانید با اطمینان نسبی مهارت را نشان دهید بدون اینکه شانس در آن نقشی عمده و اصلی داشته باشد.

۳- نکته سوم اجرای آن مهارت با صرف حداقل انرژی است. برای برخی از مهارتها این امر هدف اصلی نیست، مانند پرتاپ وزنه که باید به دورترین مسافت پرتاپ شود، اما برای بسیاری از مهارت های دیگر صرفه­ جویی در انرژی و به حداقل رسانیدن مصرف آن بسیار مهم است، مانند دونده دو ماراتن که آهنگ دو و تنظیم انرژی خود می ‎تواند به دویدن ادامه دهد . موضع به حداقل رسانیدن انرژی به سازمان و نحوه اجرای کار بر می‎ گردد.

۴- نکته پایانی مهارتهای حرکتی آن است که اجرا کننده، این عمل را در حداقل زمان انجام دهد. موقعی که سرعت اجرای مهارت زیاد می‎شود ممکن است  دقت حرکت کم شود و حرکات بیقواره­ای به وجود آید که بندرت به نتیجه دلخواه و مورد نظر می‎رسد. علاوه بر این، با افزایش سرعت، میزان انرژی مصرفی نیز بالا می رود؛

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.