جزوه انبارداری و مدیریت خرید

 جزوه انبارداری و مدیریت خرید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
727 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان٪17 تخفیف

 جزوه انبارداری و مدیریت خرید

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه انبارداری و مدیریت خرید کامران فقیهی می باشد. این فایل شامل ۱۹۰ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

جزوه انبارداری و مدیریت خرید

مقدمه:
کار انبارداری یک شغل مهم و پرمسؤلیتی است .اجناس و موجود ی ها ی انبار باید تحت اختیار یک انباردار مسؤل باشد. اگرچه اجناس یکی ازمهم ترین عوامل هزینه است که به طورمتوسط ۵۵ % تمام شده کالای ساخته شده راتشکیل میدهد به همین جهت است که مؤسسات صنعتی تا حدودی مجهزبرای تدارک و خرید و انبارکردن مواد خواهد بود .

موجودیهای انبار با ید در محل های محفوظ و دور ازخطر بطور منظم طوری نگهداری شود که دسترسی به آن در موقع لزوم به آسانی میسرباشد و اقلام راکد و زائد و ناباب انباربا رؤسای مسؤل بنگاه گزارش شود نوع و مقدارمواد و حداقل و حداکثر موجودی هریک از اقلامی که میزان آن توسط مدیران فنی تعیین می شود باید پیوسته مطمح نظرانباردار قرار گیرد. مسؤلیت انبارداری را نباید در اختیار اشخاص نا وارد به انبارداری مانند سرکارگریا سرپرست کارگاه محول نمو د .

بنابراین درامور تدارکات انبارداری و امور مربوط به ذخایر و انبار کردن باید اهمیت بسیاری داده شود هدف ازتشکیل و ایجاد انبارها، چه در سازمان های دولتی و چه در بخش خصوصی ،تأمین و نگهدار ی کالاها ی مورد
نیازسازمان است و انبارداری به کلیه فعالیت های مربو ط به تهیه و نگهدار ی و سپس تحویل مواد و اقلا م مورد نیازسازمان در زمان مناسب ، اطلاق می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.