جزوه ترجمه میلر ۲۰۱۰ فصل ۷۰ بیهوشی برای جراحی ارتوپدی

 جزوه ترجمه میلر ۲۰۱۰ فصل ۷۰ بیهوشی برای جراحی ارتوپدی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
621KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
439 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

 جزوه ترجمه میلر ۲۰۱۰ فصل ۷۰ بیهوشی برای جراحی ارتوپدی

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه ترجمه میلر ۲۰۱۰ فصل ۷۰ بیهوشی برای جراحی ارتوپدی می باشد. این فایل شامل ۱۶ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

جزوه ترجمه میلر ۲۰۱۰ فصل ۷۰ بیهوشی برای جراحی ارتوپدی

بدون شک دانش بیهوشی یکی از پایه های مستحکم و اجتناب ناپذیر علم جراحی امروز است. از روز شانزدهم اکتبر سال ۱۸۴۶ میلادی که برای اولین بار بخار اتر برای بیهوشی در عمل جراحی استفاده شد و علم بیهوشی به طور رسمی آغاز به کار کرد تا کنون راه درازی برای گسترش و ارتقا این دانش ضروری بشر پیموده شده است. کتاب اصول بیهوشی میلر یکی از کتب مرجع علم بیهوشی است که مورد استفاده دانش پژوهان در اقصی نقاط جهان می باشد و بدون شک دانش بیهوشی یکی از پایه های مستحکم و اجتناب ناپذیر علم جراحی امروز است.

بسیار دیده میشود که بیماران تمایل دارند در حین جراحی نوع خاصی از بی حسی یا بیهوشی برای آنها استفاده شود. بعضی ها تمایل دارند کاملا بیهوش شوند و در حین جراحی اصلا چیزی نفهمند و بعد از عمل جراحی بیدار شوند.

بعضی از افراد از بی حسی ناحیه ای که با استفاده از تزریق ماده بیحسی در ناحیه کمر انجام میشود وحشت دارند و فکر میکنند بعد از جراحی، کمر آنها ضعیف میشود. بعضی دیگر که بیماری داخلی خاصی مثل بیماری های قلبی یا ریوی دارند فکر می کنند که اگر بیهوش نشوند و بیحس شوند خطر کمتری آنها را تهدید می کند.

ذکر این نکته مهم است که صلاحیت دارترین کسی که مشخص میکند بیمار را باید با چه روش برای عمل جراحی آماده کرد پزشک متخصص بیهوشی است.

وی با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مثل سن بیمار، بیماری های زمینه ای که بیمار ممکن است داشته باشد، نوع عمل جراحی و بسیاری عوامل دیگر بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای بیمار در نظر می گیرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.