جزوه ریاضی، درسنامه و سوالات چهارگزینه ای طبقه بندی شده

 جزوه ریاضی، درسنامه و سوالات چهارگزینه ای طبقه بندی شده
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5MB
نویسنده
تعداد بازدید
478 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

جزوه ریاضی، درسنامه و سوالات چهارگزینه ای طبقه بندی شده

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر جزوه استعداد تحلیلی ریاضی به همراه درسنامه و سوالات چهار گزینه ای طبقه بندی شده ویژه داوطلبان استعدادهای درخشان شامل ۴۰ صفحه جزوه بسیار سودمند بوده و درقالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 ریاضی درسنامه و سوالات چهارگزینه ای طبقه بندی شده (ویژه داوطلبان استعدادهای درخشان)

بسیاری از صاحب‌نظران تعلیم و تربیت، واژه‌ تیزهوش را به گروهی از دانش‌آموزان نسبت می‌دهند که به سادگی بتوانند در شرایط گوناگون راه حل‌های متفاوتی را برای حل مسائل پیرامون شان ارائه دهند. ارائه‌ی این راه‌ حل‌ها میسر نمی‌شود مگر با توانمندی ذهن در پیدا کردن روندهایی که همواره در اطراف خود مشاهده می‌کنیم. از همین‌ رو سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان نیز برای شناسایی دانش‌آموزان تیزهوش یا با استعداد برتر از همین ملاک به عنوان یکی از عوامل مؤثر در گزینش دانش‌آموزان استفاده می‌کند. اهمیت این موضوع تا جایی پیش می‌رود که درس استعداد تحلیلی بعد از درس ریاضی با سهم اهمیت ۲۳ درصدی دومین درس مهم آزمون می‌شود و اهمیتی بالاتر از دروس رسمی ابتدایی مثل علوم و ادبیات که بسیاری از دانش‌آموزان زمان زیادی را صرف مطالعه‌ آن می‌کنند، پیدا می‌کند.

استعداد تحلیلی (هوش غیرکلامی)

جدا از هوش‌های ریاضی و ادبی، کشفِ رابطه‌ی معنایی بین دو یا چند تصویر نیز به نوعی از هوش مربوط است. این نوع هوش هم مثل سایر انواع هوش، تقویت‌ پذیر است.این نوع هوش به استعداد وتوانایی کار با اعداد و اشکال مربوط است.

رابطه هوش و تفکر تحلیلی

احتمالاً باید تا این لحظه به این نتیجه رسیده باشید که بخشی از آن‌چه ما به عنوان تیزهوشیمی‌شناسیم، از جنس استعداد استدلال تحلیلی و تفکر تحلیلی است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.