جزوه معرفی و شناخت انواع سقف های مسطح

جزوه معرفی و شناخت انواع سقف های مسطح
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
493 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

جزوه معرفی و شناخت انواع سقف های مسطح

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه معرفی و شناخت انواع سقف های مسطح گزارش بخش نخست می باشد. این فایل شامل ۳۹ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

جزوه معرفی و شناخت انواع سقف های مسطح

مقدمه :
انتخاب و استفاده از سازه های متناسب با رویکرد صنعتی سازی در ساختمان،می بایست با شناخت قابلیتهای رفتاری،عملکردی و ساختاری آنها و تکنیک های اجرایی هر یک از آنها صورت پذیرد. هر یک از سیستم های سازه ای دارای شرایط فوق،بلحاظ شاخص هایی همچون هماهنگی با اقتصاد پروژه، هماهنگی با سایر عناصر سازه ای و غیرسازه ای، محدودیت های اقلیمی اجرا، چگونگی نیاز به تجهیزات کارگاهی ،نیروی انسانی و… می بایست بررسی و نهایتا بهترین گزینه برای هر پروژه انتخاب گردد.

بدیهی است همانگونه که ذکر شد برای هر پروژه ،باتوجه به تمامی مشخصات مورد نیاز از جمله هزینه، طراحی،اقلیم و… ، مطلوب ترین سیستم های ساخت در نظر گرفته خواهد شد. لذا انتظار معرفی و انتخاب یک سیستم سقف و سازه برای هر نوع ساخت و ساز،بطور کلی از واقعیت عینی ،طراحی و اجرای یک پروژه به دور می باشد.

معرفی روشهای اجرای سقف:
بطور کلی می توان انواع روشهای اجرای سقف در این گزارش را در ۳ گروه سقف های تیرچه دار، سقف های کامپوزیت، و دالهای بتنی تقسیم بندی نمود:

گروه سقف های تیرچه دار: سقفهای تیرچه بلوک (تیرچه بتنی ) سقفهای تیرچه یونولیت (تیرچه بتنی ) سقفهای تیرجه بلوک کرمیت (تیرچه فلزی) سقف سیاک

گروه سقف های کامپوزیت : سقفهای کامپوزیت فلزی ، سقف های کامپوزیت کرمیت CSD سقف های کامپوزیت Roofix سقف با قالب مشبک

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.