جزوه کتاب روان درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی

 جزوه کتاب روان درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
337KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
457 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

 جزوه کتاب روان درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه کتاب روان درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی می باشد. این فایل شامل ۲۳ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 جزوه کتاب روان درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی

توجه : توضیح زیر خارج از متن جزوه می باشد:

“روان درمانی مبتنی بر بهبود کیفیت زندگی” بر پایه روان‌شناسی مثبت‌نگر، شناخت درمانی و نظریه کیفیت زندگی استوار است. این کتاب تمرین‌های عملی را برای بهبود بخشیدن به کیفیت زندگی ارائه می‌دهد که بسیار جذاب و خواندنی است. تمرین‌های کتاب هم برای گروه‌های بالینی و هم برای افراد عادی قابل کاربرد است. این کتاب همچنین برای تمامی متخصصان در حیطه بهداشت روانی و نیز متخصصانی که مداخله‌های انسانی را به کار می‌گیرند، مفید است و هم جنبه درمانی و هم جنبه آموزشی دارد.

درمان مبتنی بر بهبود کیفیت زندگی  شامل رویکردی است برای افزایش شادکامی با مداخله روان شناسی مثبت که رویکرد متفاوتی را مطرح می کند. این روان درمانی را می توان برای مراجعان بالینی و غیر بالینی بکار برد. هدف این درمان عبارت است از افزایش خود مراقبتی با غنای درونی و پیشگیری از فرسودگی این رویکرد درمانی به درمان جویان آموزش می دهد که شادی یک انتخاب است، مدل CASIO در رضایت از زندگی شاه بیت کیفیت زندگی است. این مدل که پایه اصلی درمان مبتنی بر زندگی را تشکیل می دهد دارای۵ مفهوم است: ۱-شرایط عینی زندگی (C) 2- نگرش (A) 3-استاندارد (S) ۴-سنجش حوزه های رضایت به واسطه اهمیت آنهار (l) ۵۴ – رضایت کلی (O) ( ترکزبان، ۱۳۹۴).

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.