جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

 جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
314 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

 جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. این فایل شامل ۸ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 جزوه کلیات و مقدمات روانپزشکی دکتر شریفی

طیف بیماری های روانپزشکی بسیار گسترده می باشد .گاهی بسیاری از علائم مشکلات روانپزشکی در خود ما نیز دیده می شود . مثلا خسته می شویم از همه چیز ، گاهی خوشی بیش از حد داریم ، گاهی چندین بار چک می کنیم که در ماشین را بسته ایم یا نه … اما نکته ای که باعث می شود ما اختلال روانپزشکی نداشته باشیم آن است که function شغلی و اجتماعی و … تا حد زیادی حفظ می شود و مدت زمان علائم هم کوتاه و گذرا است.
در مجموع مشکلات روانپزشکی می تواند از یک سری اختلالات عجیب و غریب تا مواردی که بسیاری از آن ها را ما تجربه کرده ایم وجود داشته باشند.

تفاوت روانپزشکی و روانشناسی :
روانشناسی بیشتر از دسته علوم انسانی و humanity است . که در گروه های مختلفی فعالیت دارند که روان درمانی و فیلد درمان دسته کوچکی از آن ها می باشند.
روانپزشکان MD هایی هستند که تخصص روانپزشکی می گیرند . علاوه بر تجویز دارو، رواندرمانی و … هم انجام می دهند . ابداع کننده روانکاوی فروید می باشد هم روانشناسان و هم روانپزشکان می توانند در این حیطه فعالیت کنند.

بیماری روانپزشکی چیست ؟
دقت شود که بیماری تعریف دقیقی ندارد . تعاریف مختلفی ارائه شده است : اما در مورد بیماری های روانپزشکی توافقی وجود دارد که چه مواردی را بیماری می گوییم . بیماری های روانپزشکی یک طیف هستند و درجه دارند .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.