خلاصه کتاب تیپ های شخصیتی نه گانه اینیاگرام پروین دقیقیان

خلاصه کتاب تیپ های شخصیتی نه گانه اینیاگرام پروین دقیقیان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
616 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان٪17 تخفیف

خلاصه کتاب تیپ های شخصیتی نه گانه اینیاگرام پروین دقیقیان

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf پاورپوینت خلاصه کتاب تیپ های شخصیتی نه گانه اینیاگرام پروین دقیقیان می باشد. این فایل شامل ۱۴۸ صفحه خلاصه به صورت اسلاید بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب تیپ های شخصیتی نه گانه اینیاگرام پروین دقیقیان

ترجمه و تألیف اینیاگرام توسط پروین دقیقیان انجام شده است. او در شهر مسجد سلیمان به دنیا آمد و تحصیلاتش را تا اخذ دیپلم درآن شهر گذراند . دانشگاه جندی شاپور لیسانس خود را در ایران در دانشگاه جندی شاپور شهید چمران کنونی در سال ۱۳۴۹ کرد دریافت .

او چند سال در مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد (دزفول) به کار مشغول شد بعد از مدتی برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه ایالتی مینه سوتا در آمریکا شد و بعد از تحصیلش چند سال به کار پژوهش در همان دانشگاه پرداخت.

یکی از سبک ها و متدهای شخصیت شناسی، شخصیت شناسی به سبک اینیاگرام است. اینیاگرام Enneagarm از یونان باستان آمده است و برگرفته از دو واژهEnnea به معنای نه (۹) و Gram به معنای شکل می باشد.
شکل هندسی آن از سوی پژوهشگر ارمنی، یونانی- روسی به نام “جورج ایوانویچ گورجیف” طراحی شده است.
اینیاگرام یک شکل هندسی است که از سه قسمت تشکیل شده است.

اولین قسمت آن یک دایره است که در بیرون قرار گرفته و اشاره به یک بودن پروردگار دارد که در تمام ادیان بزرگ بشری همانند است و بیانگر وحدت و یگانگی و یکتایی خالق جهان هستی است.

دومین قسمت یک مثلث در درون دایره است که نمایانگر نیروی سه گانه طبیعت است و گویای سه نیروی ضروری برای خلاقیت است و آن چه هست رابطه ی بین این سه نیروست. در فیزیک اتم از سه ذره ی پروتون، نوترون و الکترون تشکیل شده است. از نظر ریاضی از تقسیم عدد یک بر سه در جواب عدد سه تا بی نهایت تکرار می شود. ۰.۳۳۳…

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.