خلاصه کتاب زایمان و بارداری ویلیامز ۲۰۱۴ فصل اول تا پنجم

خلاصه کتاب زایمان و بارداری ویلیامز ۲۰۱۴ فصل اول تا پنجم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
514KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
446 بازدید
9,000 تومان 7,500 تومان٪17 تخفیف

خلاصه کتاب زایمان و بارداری ویلیامز ۲۰۱۴ فصل اول تا پنجم

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر فایل pdf خلاصه کتاب زایمان و بارداری ویلیامز ۲۰۱۴ فصل اول تا پنجم می باشد. این فایل شامل ۵۰ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت word برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب زایمان و بارداری ویلیامز ۲۰۱۴ فصل اول تا پنجم

فهرست:

فصل اول: تعاریف استاندارد ACOG و WHO

فصل دوم : فیزیولوژی لیبر

فصل سوم: لیبر و زایمان طبیعی

فصل چهارم: لیبر غیرطبیعی

فصل پنجم: القا و تقویت لیبر

زایمان اوج دوران بارداری یک زن است که شامل خارج شدن یک یا چند نوزاد از رحم مادر است. زایمان طبیعی روشی از زایمان با «تکنولوژی پایین» است. در این روش فرد اجازه می‌دهد که طبیعت انسان کار خود را در زایمان انجام دهد.

در زایمان طبیعی بچه میتواند دو ماه و سه ماهه تا شش ماهه ب دنیا بیاید و هیچ مشکلی ایجاد نمیشود برخی از زنان تصمیم می‌گیرند که هنگام زایمان از هیچ دارویی استفاده نکرده و به جای آن برای کاهش دردشان از روش‌هایی مانند تمدد اعصاب یا کنترل تنفس استفاده کنند. در زایمان طبیعی مادر کنترل بدن خود را از دست می‌دهد؛ البته به هنگام زایمان یک فرد همیار نیز او را به آرامی برای پشت سر گذاشتن مراحل زایمان راهنمایی و حمایت می‌کند.

یکی از این مشکلات نمایش بریچ است قرارگیری جنین در رحم به شکل طولی به طوریکه سر در فوندوس و باتکس در پایین قرار دارد را بریچ می‌گویندو می‌تواند در زایمان مشکل ایجاد کندو خطرناک باشد. جنین برای خارج شدن از رحم و زایمان باید در وضعیت سر پایین قرار بگیرد، اما در برخی موارد در وضعیت بریچ قرار می‌گیرد، طوری که پاها یا باسن او به سمت پایین و برعکس حالت معمول است و در حالت نشسته قرار گرفته.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.