دانلود جزوه آموزشی مدیریت توسعه دکتر روح الله تولایی

دانلود جزوه آموزشی مدیریت توسعه دکتر روح الله تولایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
529 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

دانلود جزوه آموزشی مدیریت توسعه دکتر روح الله تولایی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه آموزشی مدیریت توسعه دکتر روح الله تولایی می باشد. این فایل شامل ۲۶ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه آموزشی مدیریت توسعه دکتر روح الله تولایی

توجه: توضیح زیر خارج از متن جزوه می باشد.

در نیمه دوم قرن حاضر هیچ مسئله ای به اندازه توسعه ذهن سیاست گذاران و اندیشمندان جهان سوم را به خود مشغول نکرده است، توسعه از یک سو بیانگر آرزوها و رویاهای جوامع واپس مانده و فقیر است که می خواهند طلسم عقب ماندهی را بشکنند و از دور باطل فقر و جهل خود راها سازند و از سوی دیگر منشاء بسیاری از ناکامی ها، سرخوردگی ها، از ود بیگانگی ها، بی ثباتی ها، وابستگی ها، تضادها و دوگانگی های اجتماعی و فرهنگی در این کشورها بوده است.

توسعه را می توان مجموعه فعالیت هایی برای هدایت جامعه در جهت ایجاد توسعه مطلوب زندگی بر اساس نظام ارزش مورد پذیرش تعریف کرد.

در جامعه شناسی، نوسازی که مفهومی وسیع تر از توسعه به مفهوم اقتصادی آن است مطرح می شود. نوسازی تحولی است در نهادهای سیاسی و حقوقی، در نگرش ها و رفتارهای فردی و جمعی و پیشرفت تکنولوژی و رونق و شکوفایی اقتصادی، نوسازی از یک سو شامل هدف هایی است که کشورهای در حل رشد در تحقق آن تلاش می کنند مانند رفاه، استقلال سیاسی و عدالت اجتماعی در این صورت نوسازی مجموعه ای از اعتقادات و باورهاست که می خواهد  جامعه ای بهتر، عادلانه تر و شرافتمندانه  تر را محقق سازد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.