دانلود جزوه تفسیر آزمون شخصیت نئو ( پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEO)

دانلود جزوه تفسیر آزمون شخصیت نئو ( پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEO)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
226KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
747 بازدید
8,000 تومان 5,800 تومان٪28 تخفیف
افزودن به سبد خرید

دانلود جزوه تفسیر آزمون شخصیت نئو ( پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEO)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه تفسیر آزمون شخصیت نئو ( پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEO) می باشد. این فایل شامل ۱۳ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه تفسیر آزمون شخصیت نئو ( پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEO)

قسمتی از متن فایل:

عوامل پنج گانه شخصیت :پنج عامل اصلی شخصیت عبارتند از : روان نژندی ، برونگرایی ، انعطاف پذیری ، دلپذیر بودن ، مسئولیتپذیری و با وجدان بودن .که به طور اختصار هر یک از آنها تشریح می شود .

روان نژندی (N)
مؤثرترین قلمرو
مقیاس های شخصیت تقابل سازگاری یا ثبات عاطفی با ناسازگاری یا روان نژندی است .متخصصین بالینی انواع گوناگونی از ناراحتی های عاطفی ، چون ترس اجتماعی ، افسردگی و خصومت را در افراد تشخیص می دهند، اما مطالعات بی شماری نشان می دهد ، افرادی که مستعد یکی از این وضعیت های عاطفی هستند ، احتمالاً وضعیت های دیگر را نیز تجربه می کنند )مک کری و کوستا،

تمایل عمومی به تجربه عواطف منفی چون ترس ، غم ، دستپاچگی ، عصبانیت ، احساس گناه و نفرت مجموعه حیطه N را تشکیل می دهند .هر چند Nچیزی بیشتر از آمادگی برای ناراحتی های روان شناختی دارد.

شاید عواطف شکننده مانع از سازگاری می شود . مردان و زنان با نمره بالا در N مستعد داشتن عقاید غیر منطقی هستند و کمتر قادر به کنترل تکانش های خود بوده و خیلی ضعیف تر از دیگران با استرس کنار می آیند .همچنانکه اسم این عامل نشان می دهد ، بیمارانی که به طور سنتی به عنوان نوروتیک تشخیص داده شده اند کلاً نمرۀ بالایی در اندازه های N به دست می آورند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.