دانلود خلاصه کتاب مبانی دانش اداره دولت و حکومت

دانلود خلاصه کتاب مبانی دانش اداره دولت و حکومت
نوع فایل
pdf
حجم فایل
881KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
687 بازدید
11,000 تومان 9,000 تومان٪18 تخفیف

دانلود خلاصه کتاب مبانی دانش اداره دولت و حکومت

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب مبانی دانش اداره دولت و حکومت می باشد. این فایل شامل ۱۱۹ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود خلاصه کتاب مبانی دانش اداره دولت و حکومت

قسمتی از متن فایل:

مقدمه : شکل گیری دولت
گرد آمدن انسان ها در یک قلمرو جغرافیایی، اولین شکل های نظم اجتماعی را به ارمغان آورده است. هدف از این نظم، برآوردن نیازهای انسان ها مانند گرسنگی، ناامنی و… بوده است.
دولت آخرین ره آورد رویکرد اولیه به چنین نظمی است، نظمی که از آزادی های فردی می کاهد ولی حیات معقول و محبت آمیز برای آنان به ارمغان می آورد.

جایگاه علمی مدیریت دولتی
مدیریت در زمره علوم چند رشته ای و میان رشته ای قرار می گیرد. برای موفقیت در مدیریت یک سازمان علوم مختلفی از قبیل اقتصاد، سیاست و حتی استفاده ابزاری از دستاوردهای فناوری اطلاعات و برنامه نویسی و….. ضروری به نظر می رسد.
اگر سلسله مراتب سیستم های بودلدینگ در نظر آورده شود، به مراتبی که بر پیچیدگی سیستم ها افزوده می شود، اظهار نظرهای احتمالی درباره ی سیستم های مذکور افزایش می یابد. سیستم های اجتماعی (سازمان ها) از جلمه پیچیده ترین سیستم های شناخته شده محسوب می شوند؛ سیستم هایی که وسیع، بخش بخش شده و چند بعدی هستند. سازمان مفهومی است که گستره متنوعی از مصادیق را در بر می گیرد که از ساده ترین سازمان را تا پیچیده ترین آن ها را در بر می گیرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.