دانلود فایل جزوه تصمیم گیری در مسائل مالی

دانلود فایل جزوه تصمیم گیری در مسائل مالی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
488KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
106 بازدید
10,000 تومان 7,800 تومان٪22 تخفیف
افزودن به سبد خرید

دانلود فایل جزوه تصمیم گیری در مسائل مالی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه تصمیم گیری در مسائل مالی می باشد. این فایل شامل ۵۱ صفحه جزوه بسیار ارزشمند و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل جزوه تصمیم گیری در مسائل مالی

دانشجویان گرامی رشته حسابداری  در این پست از سایت یوفایل برای شما جزوه درس تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر رضا تهرانی را آماده کردیم . این جزوه جز جزوه های اصلی و منابع تدریس برای این درس در دانشگاهای مختلفی می باشد. فایل جزوه به صورت کامل و با کیفیت بالا در ۵۱ صفحه تهیه و تنظیم شده است .

توضیحات بیشتر در خصوص جزوه درس تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر رضا تهرانی:

همراهان گرامی منبع اصلی این جزوه کتاب مدیریت سرمایه گذاری اثر چارلز پی جونز می باشد. این جزوه خلاصه کتاب مدیریت سرمایه گذاری دکتر تهرانی می باشد.

هدف نهایی و اصلی هر کسب ­و ­کاری ایجاد ارزش برای مشتریان، صاحبان آن کسب و کار و دیگر سهامداران آن است. بنابراین آنچه که برای واحدهای تجاری اهمیت دارد، اتخاذ تصمیمات صحیح و بهینه برای تخصیص منابع خود (تجهیزات، ساختمان، منابع انسانی و دانش تخصصی) در راستای ایجاد بیشترین ارزش ممکن با توجه به هزینه های انجام شده است.

بنابراین همان طور که این منابع در واحد تجاری در جریان هستند، می توان ادعا کرد اطلاعات مرتبط به واحد تجاری نیز در جریان است. با توجه به اینکه فعالیت های تعریف شده برای هر کسب وکاری نتایج مالی را به همراه دارد، اکثر اطلاعات موجود در واحد تجاری در قالب داده ها و اطلاعات مالی هستند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.