دانلود فایل جزوه صندلی خالی

دانلود فایل جزوه صندلی خالی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
318KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
440 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

دانلود فایل جزوه صندلی خالی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf پاورپوینت جزوه صندلی خالی می باشد. این فایل شامل ۸۴ صفحه جزوه بسیار ارزشمند و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل جزوه صندلی خالی

توجه: توضیح زیر خارج از متن فایل می باشد.

تکنیک صندلی خالی تمرینی برای گفتگو درمانی است که اشخاص در آن افکار و احساسات خود را بیان می‌کنند؛ به صورتی که انگار در حال صحبت با شخصی خیالی هستند. صندلی خالی زمانی کارآمد است که شما نسبت به فردی که موضوع صحبت شما است، دور هستید. ممکن است شخص موردنظر درگذشته باشد، به لحاظ عاطفی در دسترس نباشد یا امکان صحبت با او را نداشته باشید. تکنیک صندلی خالی برای کنترل خشم هم مانند همان روش عمومی عمل می‌کند.

هدف در صندلی خالی، خالی کردن وجود شما از هر احساس منفی و آزاردهنده در شرایط کنترل‌شده است. شما فرض می‌کنید شخص موردنظرتان روی همان صندلی خالی نشسته است و هرچه می‌خواهید به او بگویید را بیان می‌کنید.

مرحله اول؛ برپایی

در این مرحله مشاور به شما کمک خواهد کرد که تا احساساتتان را به‌درستی شناسایی کنید و درباره آن فکر کنید. در این مرحله تمام چیزی که نیاز دارید، یک اتاق با صندلی خالی و یک صندلی برای شماست.

باید فکر کنید شخص موردنظرتان روی صندلی روبه‌رویتان نشسته است و به هر آنچه می‌گویید گوش می‌کند. مشاور در این مرحله از شما می‌خواهد روی صندلی بنشینید و روی احساس منفی درونی‌تان متمرکز شوید. حالا باید هر آنچه دوست دارید را به زبان بیاورید و با شخص خیالی صحبت کنید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.