دانلود فایل جزوه مراقبت در منزل

دانلود فایل جزوه مراقبت در منزل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
436 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

دانلود فایل جزوه مراقبت در منزل

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf پاورپوینت جزوه مراقبت در منزل می باشد. این فایل شامل شامل ۲۲ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود فایل جزوه مراقبت در منزل

تعریف مراقبت در منزل Home care

مراقبت در منزل عبارتست از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در محل زندگی بیماران در این سیستم بیمار تحت نظارت پزشک و پرستار در محل زندگی خود از خدمات بهره مند می شود.
مدیریت ارائه خدمات بنحوی که بیماران را در قسمتی یا تمام زندگی شخصی توانمند گرداند که این امر با انجام خدمات مراقبتی پیشگیرانه و حاد یا طولانی صورت می گیرد.

پرستار عضو کلیدی مراقبت در منزل

طیف وسیعی از کادر بهداشتی خدمات خود را در منزل ارایه می دهند ولی پرستاران ستون اصلی سیستم ارایه دهنده این خدمات را تشکیل می دهندو نقش عمده در هماهنگی و ارایه خدمات بهداشتی در منزل را ایفا می کنند.

تعریف پرستار مراقبت در منزل

پرستاری مراقبت درمنزل یکی دیگر از حیطه های تخصصی پرستاری )مدرسه_محل کار –یا بخشهای دیگر جامعه …(است که پرستار نقش مراقبتی خود را در منزل بیمارایفا می کند.
درواقع : او
 – خدمات پزشکی را که بیمار در آن زندگی می کند — اغلب در خانه خود یا خانه یکی از اعضای خانواده و یا در یک جامعه ایکه کمک دریافت میکنند فراهم می کند.
 – ممکن است در حیطه های مختلف، از جمله سالمندان، اطفال و مراقبت در خانه های سالمندی تخصص داشته باشند.
 – وسعت عملکرد ش عبارت است از، ارتقائ بهداشت و ارزیابی تدارک مراقبت و درمان و حفظ شرایط سلامتی بوسیله حمایت ،پیشگیری و درمان و تسکین و توانبخشی ،با هدف دستیابی و حفظ عملکرد مطلوب .
تعریف پرستار مراقبت در منزل

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.