دانلود پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB

دانلود پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB
نوع فایل
ppt
حجم فایل
662KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
428 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB می باشد. این فایل شامل ۴۷ اسلاید قابل ویرایش و بسیار ارزنده و مفید به زبان انگلیسی می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

آموزش نرم افزار MATLA

  • MATLAB نرم افزاری برای انجام کارهای ریاضی، آماری، مهندسی و….می باشد.
  • MATLAB=MATrix Laboratory(آزمایشگاه ماتریسی)
  • در اوایل دهه ۱۹۷۰ توسط Cleve Moler, به وجود آمد.
  • در اوایل دهه ۱۹۸۰ با زبان C بازنویسی شد.
  • در ۱۹۸۴ شرکت Mathwork تأسیس شد.

متلب که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانه و… کاربرد بسیاری دارد.

تاریخچه

Cleve Moler، رئیس بخش علوم کامپیوتر در دانشگاه نیو مکزیکو، در اواخر دهه ۱۹۷۰ شروع به توسعه MATLAB کرد. او این برنامه را طراحی کرد تا به دانش آموزانش اجازه دسترسی به LINPACK و EISPACK بدون نیاز به یادگیری Fortran را بدهد.

این موضوع به زودی به سایر دانشگاه‌ها گسترش یافت و مخاطبان علاقه‌مندی در جامعه ریاضی کاربردی پیدا کرد. مهندس جک لیتل، در طی دیدار با Moler از دانشگاه استنفورد در سال ۱۹۸۳ با متلب آشنا شد. او با تشخیص پتانسیل تجاری متلب، تصمیم به همکاری با Moler گرفت. آن‌ها در سال ۱۹۸۴ MATLAB را منتشر کردند و MathWorks را در سال ۱۹۸۴ تأسیس کردند. در سال ۲۰۰۰، MATLAB بازنویسی شد تا از مجموعه جدیدتر کتابخانه برای دستکاری ماتریس، استفاده شود. متلب برای اولین بار توسط محققان و شاغلان در مهندسی کنترل، تخصص Little’s، استفاده می‌شد، اما به سرعت در بسیاری از حوزه‌ها گسترش یافت.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.