دانلود پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد

دانلود پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد
نوع فایل
ppt
حجم فایل
316KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
319 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

دانلود پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد برای خانواده ها و مراجعان می باشد. این فایل شامل ۱۳ اسلاید قابل ویرایش و بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد برای خانواده ها و مراجعان

همه انسان ها حس بد را تجربه می کنند .احساس شکست، طرد شدن، ناخواسته بود یا سرزنش خود. اصولاً زندگی طبیعی بدون حس بد، محال است.

دقت کنید حس های بد تا ابد نمی مانند. انسان ها معمولاً برای رهایی از آنها، کارهای خاصی انجام می دهند .قدرت مهار حس های بد به تنظیم هیجان مربوط است.

عواطف یا هیجانات در روان‌شناسی معمولاً به احساس‌ها و واکنش‌های عاطفی اطلاق می گردد. آمیگدال در مغز، ورودی‌های احساسی را پردازش می‌کند و پاسخ مناسب با آن ورودی را شکل می‌دهد. هر عاطفه از سه مؤلفهٔ اساسی برخورد است:

مؤلفهٔ شناختی، افکار، باورها و انتظار هایی که نوع و شدت پاسخ هیجانی را تعیین می‌کنند. آنچه برای یک فرد فوق‌العاده لذت بخش است، ممکن است برای دیگری کسل‌کننده یا آزاردهنده باشد.

مؤلفهٔ فیزیولوژیکی که شامل تغییرات جسمی در بدن است. برای مثال، هنگامی که بدن از نظر هیجانی به واسطهٔ ترس یا خشم برانگیخته می‌شود، ضربان قلب زیاد می‌شود، مردمکها گشاد می‌شوند و میزان تنفس افزایش می‌یابد. اکثر هیجان‌ها شامل یک انگیختگی کلی و غیر اختصاصی دستگاه عصب هستند.

مؤلفهٔ رفتاری، به حالت‌های مختلف ابراز هیجان ‌ها اشاره می‌کند. جلوه‌های چهره‌ای، حالت‌های اندام و حرکت‌های بیانگر، و آهنگ صدا همراه با خشم، لذت، شادی، غم، ترس و هیجان‌های دیگر تغییر می‌کنند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.