دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایران

دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایران
نوع فایل
ppt
حجم فایل
7MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
123 بازدید
14,000 تومان 12,000 تومان٪14 تخفیف
افزودن به سبد خرید

دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایران

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت خلاصه کتاب روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایران می باشد. این فایل شامل ۱۴۸ اسلاید قابل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایرا ن

-اهمیت بررسی و مطالعات شهر و روستا

به منظور درک مسائل شهر گرایی ،پیدایش راه حلهای مناسب جهت برقراری یک روند توسعه متعادل شهری و روستایی و متناسب بــا امکانات موجود ناحیه ای ، کشوری و حل مسائل مهاجرت روستاییان به شهرها

انجام پژوهشایی در این زمینه

چه در مناطق شهری و چه در مناطــق روستایی ما را برای درک و فهم پدیده واقعی که امروز با آن مواجه هستیم کمک خواهـد کرد و از اختلاف شدید مزایای اقتصادی ، اجتماعی شهر و روستا که در حال حاضر روبه افزایش است خواهــد کاست .

از سوی دیگر شهرنشینی امروزه به یکی از پیچیده ترین فضاهای کالبدی و عملکردی تبد یل شده است. اینکه شهرها چگونه پا می گیرند بر اساس چه روابطی به حیات خود ادامه می دهند

نیروی محرکه پویایی عظیم آنها چیست؟ عوامل محیطی و جغرافیایی در مکان یابی آنها تا چه حد موثر بوده است. از جمله پرسشهایی است که تنها به طور جسته گریخته مورد بررسی قرار گرفته است .

در پیدایش و شکل گیری شهرهای  شرقی در خاور میانه بطور عام وایران بطور خاص عوامل متعددی چون عوامل سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی با اتکا به شرایط مساعد محیط طبیعی نقش موثری داشته است .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.