فایل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف شفیع آبادی

فایل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف شفیع آبادی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
658KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
272 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

فایل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف شفیع آبادی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف عبدالله شفیع آبادی و غلامرضا ناصری می باشد. این فایل شامل ۴۲ صفحه و ۵ فصل (از فصل پنجم تا فصل نهم ۹ کتاب) جزوه بسیار ارزشمند و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی تالیف شفیع آبادی

خلاصه کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی عبداله شفیع آبادی

در این بخش خلاصه فصل ۵ تا ۹ کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی نوشته عبداله شفیع آبادی ، غلامرضا ناصری در ۴۲ صفحه در قالب فایل PDF آماده دانلود شده است.در صورت تمایل می توانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمائید.

کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی نوشته عبداله شفیع آبادی ، غلامرضا ناصری در زمینه اصول نظری مشاوره و روان درمانی به زبان ساده در ۹ فصل می باشد.

قابل استفاده برای تمامی دانشجویان، به ویژه برای دانشجویانی که قصد دارند خود را برای کنکور ارشد آماده کنند.

“مشاوره” و “روان درمانی” کلماتی هستند که به طور متناوب توسط مراجعان به مراکز مشاوره و کلینیک های درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. با اینکه شباهت های زیادی بین این دو کلمه وجود دارد و  اساس پایه و خدمات آن ها یکسان است، اما بین “مشاوره” و “روان درمانی” تقاوت های اساسی وجود دارد. برای مثال در برخی شرایط خاص، مشاوره به عنوان بخشی از روند درمانی پیشنهاد می گردد. در نهایت مشاوره و روان درمانی صحیح هر دو کمک می کنند تا وضعیت مراجع بهبود یابد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.