فایل پاورپوینت آسیب شناسی خانواده

فایل پاورپوینت آسیب شناسی خانواده
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
508 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

فایل پاورپوینت آسیب شناسی خانواده

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت آسیب شناسی خانواده می باشد. این فایل شامل ۴۴ اسلاید بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 فایل پاورپوینت آسیب شناسی خانواده

تعریف آسیب شناسی خانواده : مطالعه عواملی که سلامت ،دوام و استحکام خانواده را تهدید می کند

و ازدواج پایدار و موفق را آسیب پذیر می سازد
هدف : شناسایی عوامل ناپایدار و گسسته شدن ارکان خانواده زیرا : ریشه اکثر مشکلات رفتاری ،اجتماعی ،عاطفی افراد جامعه از خانواده بحرانی سرچشمه می گیرد.

موضوع آسیب شنا سی خانواده :
عدم آگاهی به اصول زندگی مشترک ،سست شدن باورهای مذهبی ،عدم صداقت و فریب کاری عدم توجه به نیازهای همسر ،ابهام و افراط در انتظارها ،دخالت دیگران ،مسائل اقتصادی مالی ،موانع فرهنگی و طبقاتی ،سوء تفاهم و سوء ارتباط ،انتقام جویی و بهانه گیری ،سلطه گری زن یا شوهر ،بی نظمی و مسئولیت ناپذیری ،نازایی و ناتوانی در مسائل جنسی.

آسیب شناسی خانواده

تعریف خانواده : نزدیک ترین و مداوم ترین ارتباطات اجتماعی را فراهم می سازد . فرد در خانواده رشد می کند و پایه های اصلی شخصیت و خصوصیات رفتاری او شکل می گیرد آموخته های مستقیم و غیر مستقیم در خانواده بر سلامت روان آنها تاثیر می گذارد .
تعریف جامعه سالم : از خانواده های سالم تشکیل یافته و خانواده سالم از افراد سالم
تعریف والدین : موظفند در خانواده شرایطی بو جود آورند تا فرزندان در ابعاد جسمی ،روانی ،اجتماعی ،اخلاقی و مذهبی رشد و تکامل یابند.

خانواده : نزدیک ترین و مداوم ترین ارتباطات اجتماعی را فراهم می سازد . فرد در خانواده رشد می کند و پایه های اصلی شخصیت و خصوصیات رفتاری او شکل می گیرد • آموخته های مستقیم و غیر مستقیم در خانواده بر سلامت روان آنها تاثیر می گذارد . • جامعه سالم : از خانواده های سالم تشکیل یافته و خانواده سالم از افراد سالم  والدین : موظفند در خانواده شرایطی بو جود آورند تا فرزندان در ابعاد جسمی ،روانی ،اجتماعی ،اخلاقی و مذهبی رشد و تکامل یابند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.