فایل پاورپوینت آموزش نرم افزار End Note

فایل پاورپوینت آموزش نرم افزار End Note
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
418 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

فایل پاورپوینت آموزش نرم افزار End Note

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل پاورپوینت آموزش نرم افزار End Note می باشد. این فایل شامل ۴۱ اسلاید قابل ویرایش و بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت آموزش نرم افزار End Note

 Endnoteچیست؟

پایگاهی جهت ذخیر و سازماندهی منابع مورد استفاده در نوشتن  مقالات پایان نامه ها و کتابها  می باشد. نرم افزار Endnote   قادر است مدارک ذخیر شده در پایگاه را در فرمهای مختلف و مورد نیاز در واژه پرداز word وارد نماید.

 library چیست؟

یک LIBRARY دربرنامه Endnote مانند یک کشودر یک درایو کامپیوتر می باشد .در هر کشو(در اینجا LIBRARY) می توانید تعداد زیادی file   یا  reference  را ذخیره نمایید. هر رفرنس دارای مشخصات کتاب شناختی مورد نیاز در یک مدرک مورد ارجاع مانند نام نویسند، عنوان، تاریخ و سایر موارد می باشد. محدودیتی در تعداد LIBRARY که می توانید ایجاد کنید وجود ندارد.

امروزه محققین، استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تمامی شاخه های موضوعی نیاز به کسب آگاهی نسبی از چگونگی بازیابی اطلاعات مورد نظر خود از منابع الکترونیکی موجود و ذخیره این اطلاعات دارند.

 

هر روزه براهمیت موضوع فوق افزوده می گردد چرا که با افزایش سریع منابع و اطلاعات در اینترنت و سهولت دسترسی به این اطلاعات نیاز به ایجاد بانک های اطلاعاتی با قابلیت جستجوی آسان در آنها افزایش می یابد. امکان صرفه جویی در وقت محقق ، ذخیره حجم قابل توجهی از اطلاعات مفید در بانک تخصصی وی و در نهایت مدیریت این اطلاعات با استفاده از قابلیت نرم افزار End Note به راحتی امکان پذیر است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.