فایل پاورپوینت تست نئو یا پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی

فایل پاورپوینت تست نئو یا پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
51KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
439 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل پاورپوینت تست نئو یا پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت تست نئو یا پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی می باشد. این فایل شامل ۱۱ اسلاید قایل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت تست نئو یا پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی

قسمتی از متن فایل:

N بی ثباتی هیجانی  neuroticism

ارتباط مستقیمی با سلامت روانی دارد.

ناراحتی های هیجانی، احساسات منفی مثل ترس غم برانگیختگی خشم احساس گناه احساس کلافگی دائم می باشد.زن و مردی که دارای N بالا هستند دارای باورهای غیر منطقی قدرت کمتر در کنترل تکانه ها و درجه انطباق موفق تر با دیگران و فشار روانی می باشند.در این تست N بیشتر شاخص آسیب است در مقیاس دیگر شما به اون شکل آسیب نمی بینید. به طور کلی ناتوانی در برابر تکانه ها و تمایلات نشاندهنده N بالا در افراد بالغ است.

کسی که N بالا ندارد شخصیت بهنجاری دارد-کلاً کسی که در Neo نمره N بالا دارد در معرض اختلالات روانپزشکی قرار دارد در مواردی نمره های N بالا است بدون اینکه اختلال روانپزشکی خاص داشته باشد.

به طور کلی افرادی که نمره های پائین در N می گیرند از نظر عاطفی افراد با ثباتی به شمار می روند که معمولاً آرام دارای خلق یکنواخت و راحت بوده و به آسانی می توانند بدون آشفته شدن و مشکلات  رفتاری با موفقیت های فشار روانی کنار بیایند- در اختلال شخصیت ضد اجتماعی N بالا نمی رود.

درون گرایی: Extroversion:

E برونگرائی= اجتماعی بودن فقط یکی از ویژگی های این اشخاص است بقیه عوامل…

دوستدار دیگران بودن ، تمایل به شرکت اجتماعات و مهمانی ها، حراف یا اهل گفتگو ، قاطع و فعال بودن هیجان و تحرک را دوست دارند و به آینده امید دارند. این افراد علاقه به توسعه کسب و کار خود دارند.افراد بازاریاب باید نمره E بالا داشته باشد.

درونگراها:محافظه کار بودن، مستقل بودن، تکرو بودن هستند. این ویژگی ها به معنی این نیست که دوست داشتنی نیست- درونگرائی مترادف با وابستگی و تنبلی نیست.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.