فایل pdf پودمان (۵) مالیات بر عملکرد

فایل pdf پودمان (۵) مالیات بر عملکرد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
376 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل pdf پودمان (۵) مالیات بر عملکرد

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه پودمان (۵) مالیات بر عملکرد می باشد. این فایل شامل ۴۴ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل pdf پودمان (۵) مالیات بر عملکرد

پرداخت مالیات در چارچوب یک نظام مالیاتی منصف و مطلوب از جمله مصادیق بلوغ فرهنگی ملت و دولتی است که عزم خود را برای گام نهادن در مسیر رشد و تعالی جزم کرده است.
امروزه تقریباً در همه جای دنیا، شهروندان جوامع مختلف می دانند که چرا مالیات پرداخت می کنند و پذیرفته اند که اگر در زندگی روزمره خود خدمتی دریافت می کنند، باید هزینه اش را به طور مستقیم یا غیرمستقیم پرداخت کنند.

از این رو در ازای خدماتی که دریافت می کنند، مالیات خود را آگاهانه و با میل و رغبت پرداخت می کنند و به همین دلیل آگاهی از نحوه مصرف و توزیع این گونه درآمدها در بودجه کشور اهمیت دارد.
پرداخت نکردن مالیات در نهایت به ضررخود شهروندان است و مانع اجرای برنامه های رفاهی دولت خواهد شد و افراد جامعه با علم به این موضوع، تلاش می کنند تا مالیاتی را که مکلف به پرداخت آن هستند به طور تمام و کمال پرداخت کنند. این موضوع، الزامات بسیاری دارد که از آن جمله اطلاع رسانی صحیح و دقیق درارتباط با نحوه مصرف درآمدهای حاصل از پرداخت مالیات توسط شهروندان و همچنین پاسخ گویی دقیق دولت به مطالبات مردم است.

مقدمه
مستندات سود و زیان قبل از مالیات چیست؟
درآمد مشمول مالیات و معافیت هاى مالیات چیست؟
مالیات بر درآمد مشاغل چیست و چگونه تعیین مى شود؟
مالیات پرداختنى چیست و چگونه ثبت مى شود؟
شماره اقتصادى چیست و چگونه اخذ مى گردد؟
اظهارنامه مالیاتى چیست و چگونه تکمیل مى گردد؟

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.