پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبکهای معماری

پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبکهای معماری
نوع فایل
PPT
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
227 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف
افزودن به سبد خرید

پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبکهای معماری

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبکهای معماری می باشد .این فایل شامل ۳۸ اسلاید قابل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبکهای معماری

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست پاورپوینت تاریخ شهر و شهر سازی و انواع سبک های معماری می باشد. این فایل معرف سیر تحول شهر نشینی و شهر گرایی بعداز اسلام و انواع سبک های معماری به وجود آمده بعد از اسلام می باشد.این فایل ارزشمند در قالب فایل ppt  و شامل ۳۸ اسلاید زیبا و سودمند می باشد که مناسب دانشجویان و پژوهشگران و علاقه مندان رشته های معماری شهر سازی و عمران می باشد.امیدواریم که سودمند بوده ومورد استفاده شما عزیزان و سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید فایل این پاور پوینت زیبا وارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

شهر نشینی به معنی عام شهر و شهرنشینی در طول تاریخ بشر، معادل مفهوم تمدن است. شهر را باید دارای پیشینه‌ای بیش از هفت هزار ساله دانست که با فاصله اندکی از انقلاب نوسنگی، با تغییر شکل تدریجی جماعت‌های روستایی دائم، درخاورمیانه، ظاهر می‌شود و به صورتی پیوسته، تا امروز، گسترش می‌یابد؛ به نحوی که امروزه، به شکل زیست غالب بشری درآمده و در آینده‌ای نه چندان دور، شاید که به تنها شکل زیست انسان‌ها تبدیل شود. پیدایش شهرها، تحولی شگرف در فرایند تاریخ بود. مورخین، نخستین کسانی بودند که به مطالعه پدیده تجمع انسان‌ها که در شهر، به اوج خود می‌رسد، پرداختند.

در قرون پیش از میلاد، یونانی‌ها، در زمره اقوام متمدن بحساب می‌آمدند. شرایط اقلیمی و جغرافیائی، زبان، نژاد، مذهب، تاریخ و ادبیات مشترک را از عوامل مهم ترقی یونانی‌ها، در این دوران، می‌دانند. قرون ۴ و ۵ پیش از میلاد را عصر طلائی فرهنگ و تمدن یونان می‌دانند. در این قرون بود که علوم، هنر و فلسفه در یونان به درجات عالی رسید و با برقراری روابط تجاری، ثروت فراوانی در شهرهای یونان متراکم شد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.