پاورپوینت حرکات اصلاحی، ساختار قامتی، عارضه

پاورپوینت حرکات اصلاحی، ساختار قامتی، عارضه
نوع فایل
ppt
حجم فایل
241KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
551 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

پاورپوینت حرکات اصلاحی، ساختار قامتی، عارضه

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت حرکات اصلاحی، ساختار قامتی، عارضه می باشد. این فایل شامل ۲۸ اسلاید بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت حرکات اصلاحی، ساختار قامتی، عارضه

به طور کلی ستون فقرات از ۳۱ مهره تشکیل  شده است که وظیفه مهم نگهداری قامت و حفاظت از نخاع را به عهده دارد وجود قوسها درستون فقرات سبب دفع بهتر نیروهای وارد شده و نیزحرکات بالا تنه را به همه جهت ممکن و آسان می سازد.
ستون فقرات از چهار قوس تشکیل شده است :

قوس گرد نی ( ۷ مهره)
قوس پشتی (۱۲مهره)
قوس کمری(۵ مهره)
قوس خاجی(۵مهره متصل)

—با توجه به دلایل متعددو پیشرفت تکنـولوژی و عدم آشنــایی به تأثیر حرکات بدنی صحیح ، انسان سخت مغلوب بی حرکتی شده است تا جایی که دچار ضعف ، سستی و بیماریهای گوناگون گردیده است و از نظر جسمانی باعث گردیده توانایی انـجام خیـلی کارها از او صلــب گردد و از نظـر شکل ظاهر دچـار خیـلی ناهنجاریهای ظاهری گردیده است .

—عامل اصلی خیلی از بیماریها فقدان فعالیت های بدنی است و همچنین استفاده نا صحیح از عضلات که سبب شکل گیری و ضعف وناتوانی شده و منجر به ناهنجاری های اندام های فوقانی وتحتانی می گردد ..

—این ضعـف وناتـوانی نه تنها شکـل ظاهری را تغییــر داده بلکه  یکی از عوامل انزوا و افسـردگی است ، در ضـمن باعث فشار بر روی مفـاصل زانـو ،کمـر و آرتروز زودرس می گردد. .

—در جامعه کنونی بسیاری از جوانان از ناهنجاریهای قامتی رنج می برند ( داشتن شانه ای افتاده ، زانویی پرانتزی ، سر به جلو و…)

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.