پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای)

پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
166KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
304 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای)

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا نتیجه گیری مقایسه ای به سوی درمان فرا نظری می باشد. این فایل شامل ۲۴ اسلاید بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای)

دیدگاههای تحولی الگوی پری

افراد متعهد دانش را طبق الگوی خاصی که سطح رشد شناختی فعلی آنها را توصیف می کند، سازمان می دهند پری نه مرحله شناختی را مشخص کرد که هریک شیوه تفکر نسبت به ماهیت دانش را نشان می دهند و از لحاظ کیفی با یکدیگر فرق دارند .این چهار مرحله به صورت زیر خلاصه می شود:

  • دوگانه نگر
  • کثرت گر
  • نسبیت گرا
  • متعهد

دوگانه نگرها : 

دراین مرحله دنیا به صورت ضد هم انگاشته می شود درست / غلط، خوب /بد، واقعیت / خطا. دوگانه نگرها، خوش باورهائی هستند که تصور می کنند یک نظام درمانی خاص، درست است و سایر نظامها را غلط تلقی می کنند.

کثرت گرایان :

درمانگر کثرت گرا فکر می کند که در آینده بالاخره ثابت می شود که نظریه درمانی بخصوصی درست است درمانگران کثرت گرا شرط بند های حرفه ای هستند که متقاعد شده اند صرف کردن انرژی دریک نظریه خاص، بالاخره در آینده نتیجه خواهد داد.

دانشجویان در مرحله نسبیت گرائی رشد عقلانی، دانش را بدون ارتباط با واقعیت مطلق در نظر می گیرند تنوع و بی ثباتی موقتی نیستند. اصلاً ماهیت دانش بافتی و نسبی است.

واقعیت درمان چندگانه است بطوری که انواع گزینه های معتبر وجود دارد نسبیت گراها، التقاطی های واقعی هستند. التقاط گرا با در نظرداشتن ماهیت نسبی دانش فکر می کند که هیچ وقت نمی توان یک نظریه درمانی پیدا کرد که کاملاً درست باشد.

درمانگران متعهد، جامعه ای از افراد متخصص متعهد را تشکیل می دهند که قبول دارند در این لحظه از رشد عقلانی ما سؤالهای مشترک ما از پاسخ هائی که به آنها می دهیم، بهترین راه درروان درمانی چیست ؟ با ارزش ترین الگوئی که می توانیم برای درمانجویانمان تأمین کنیم چیست ؟

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.