تهدیدات شهری و پدافند غیر عامل بررسی نمونه موردی، ژاپن

تهدیدات شهری و پدافند غیر عامل بررسی نمونه موردی، ژاپن
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
840 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

تهدیدات شهری و پدافند غیر عامل بررسی نمونه موردی، ژاپن

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf پاورپوینت جزوه تهدیدات شهری و پدافند غیر عامل بررسی نمونه موردی، ژاپن می باشد. این فایل شامل ۸۷ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

تهدیدات شهری و پدافند غیر عامل بررسی نمونه موردی، ژاپن

توجه: توضیح زیر خارج از متن فایل می باشد:

تهدیدات به سه دسته اصلی طبیعی، غیر طبیعی و ساخته دست انسان تقسیم می شوند. نمونه های طبیعی می توان به سیل، زلزله اشاره کرد. در نمونه های غیرطبیعی می توان به آتس سوزی، تخریب تاسیسات و نشت گاز اشاره کرد. اما نوع ساخت انسان هم شامل تهاجم فرهنگی، جنگ روانی، تهاجم و … اشاره کرد. در این مطلب با دانلود پدافند غیرعامل ژاپن (کشور ژاپن) و همچنین بررسی نمونه موردی تهدیدات شهری این کشور در خدمت شما خواهیم بود.

یکی از مهمترین مواردی که در بحث پدافند غیر عامل باید به آن پرداخت، جنگ بین کشورها یا جنگ های جهانی است. جنگ ها در دنیا را می توان به ۴ بخش تقسیم کرد. جنگهای نسل اول که انسان اولیه با انها روبرو بوده است. در جنگ های نسل دوم اولین سلاح های گرم ساده استفاده شده است.

ژاپن یکی از کشورهای آسیایی است که در سالیان مختلف آماج انواع بلاهای طبیعی و انسانی بوده است. یکی از این اتفاقات بزرگ در سال ۱۳۸۹ در ژاپن اتفاق افتاد. زلزله ۹ ریشتری که می توان گفت بزرگترین زلزله ای بوده است که تا کنون بشتر به خود دیده است. اما این پایان ماجرا نبود و سونامی بسیار بزرگ با امواج آب بالای ۱۵ متر ژاپن را فرا گرفت. کشور ژاپن دارای ۴ جزیره اصلی است. به همین دلیل این کشور از نظر حادثه های طبیعی همیشه در معرض خطر است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.