جزوه اصول آموزش بدمینتون

 جزوه اصول آموزش بدمینتون
نوع فایل
pdf
حجم فایل
390KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
454 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

 جزوه اصول آموزش بدمینتون

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه اصول آموزش بدمینتون می باشد. این فایل شامل ۳۰ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرار داده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 جزوه اصول آموزش بدمینتون

همه ما امروزه ورزش بدمینتون را می شناسیم . ورزشی که همه افراد اعم از پیر و جوان و زن و مرد، در هر مکانی می توانند، انجا م دهند . این باز ی با دو نفر (بازیهای انفرادی ۱ یا چهار نفر (بازیهای دوبل ۲ ) با راکت ، توپ و تور انجا م می شود .
هدف از این بازی رسیدن به امتیاز ۲۱ می باشد. بازیکنان تلا ش می کنند تا در همه جای زمین با قدر ت و سرعت حرکت کنند و سپس به مرکز زمین برگردند و ضربا ت محکمی (مثل اسمش ) بزنند تا طر ف مقابل نتواند جواب ضربه را بدهد . در کشور ما نیز بدمینتون به شکل سازمان یافته در سالن های ورزشی و باشگاه های ورزشی و به صورت تفریحی و تمرینی در زمین های بازی ، پارکها و در بین تمامی سنین انجا م می شود.

فواید باز ی بدمینتون
بدمینتون ، یکی از سریع ترین ورزش هاست که با حدود بیش از یک میلیو ن ورزشکار در سراسر دنیا، انجا م می شود. این ورزش در داخل یا خار ج سالن و در هرسنی و در هر زمانی قابل اجرا بوده و سریع ترین ورزش راکتی است که آموخته می شود و به عبارتی ، یادگیرندگا ن به سادگی و به سرعت می توانند در همان جلسه اول ، با راکت و توپ آشنا شوند.

بدمینتون در سطح پیشرفته یکی از سریع ترین ورزشها ی راکتی و توپی است که سرعت توپ می تواند به ۲۰۰ مایل ۳ در ساعت برسد و در این سطح به بازیکنانی نیاز دارد که بتوانند مسافتی در حدود ۵ مایل را بدوند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.