جزوه مراحل انجام پاپ اسمیر و نحوه تفسیر پاسخ ها

جزوه مراحل انجام پاپ اسمیر و نحوه تفسیر پاسخ ها
نوع فایل
pdf
حجم فایل
210KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
219 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف
افزودن به سبد خرید

جزوه مراحل انجام پاپ اسمیر و نحوه تفسیر پاسخ ها

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه مراحل انجام پاپ اسمیر و نحوه تفسیر پاسخ ها می باشد. این فایل شامل ۱۶ صفحه جزوه بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرار داده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه مراحل انجام پاپ اسمیر و نحوه تفسیر پاسخ ها

مقدمه :امروزه سرطان یکی از علل عمده مرگ و میر جوامع بشری است . بر اساس گزارش هرساله تقریباً ٩ میلیون نفر به سرطان مبتلا و ۵ میلیون نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست می دهند آه این رقم
یک دهم از کل مرگ و میرهای جهان را شامل می شود .
تاثیرات فیزیولوژیک و روانی سرطان بر بیماران و خانواده هایشان تغییرات عمده ای درشیوه زندگی و رفت ار آنان ایجاد می نماید . سرطان برهمه انسانها در هر جا یا هر نژاد ، رنگ ، زمینه فرهنگی یا وضعیت اقتصادی تاثیر می گذارد .

اخیرا میزان بقاء بیماران مبتلا به سرطان ، ۵ سال ( تقریباً ۵٠ درصد ) افزایش یافته و شواهد موجود نشانگر آن است که این میزان در آینده باز هم بیشتر خواهد شد . کسب این موفقیت مرهون عوامل زیراست .
١- تشخیص بیشتر سرطان ها درمراحل اولیه
٢- درمان اکثر بیماران در چهار ماه اول پس از تشخیص
٣- تکامل وسایل جدید تشخیص و درمان که در این میان شانس بقاء در بعضی از سرطانها از جمله سرطان دهانه رحم افزایش بیشتری یافته است .

سرطان دهانه رحم و ضایعات پیش سرطانی آن از شناخته شده ترین انواع سرطان های انسانی می باشد ، با توجه به وجود انواع پوشش های مخاطی در دهانه رحم از قبیل پوشش های سنگ فرشی ، استوانه ای ، غده ای ، انواع مختلفی از سرطان در این ناحیه قابل مشاهده می باشد .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.