خلاصه کتاب پنجمین فرمان خلق سازمان یادگیرنده پیتر سنگه

خلاصه کتاب پنجمین فرمان خلق سازمان یادگیرنده پیتر سنگه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
327KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
708 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

خلاصه کتاب پنجمین فرمان خلق سازمان یادگیرنده پیتر سنگه

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf جزوه پنجمین فرمان خلق سازمان یادگیرنده پیتر سنگه مترجمان: حافظ کمال هدایت محمد روشن می باشد. این فایل شامل ۴۱ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب پنجمین فرمان خلق سازمان یادگیرنده پیتر سنگه

پیچیدگی از مشخصات عصر حاضر است . همگی ما در زندگی حرف ه ای و شخصی خود با مسائل غامض و پیچیده ای روبه رو می شویم که از آنها گریزی نیست و باید برای حل آنها چاره ای اندیشید.
بسیاری از علمای علوم اجتماعی به خیال چنین چار ه هایی بوده اند و کوشش زیادی در این راه مبذول داشته اند. هر چند این تلا ش ها بی ثمر نبوده اند ولی باید گفت که هر یک آفاتی نیز با خود به همراه داشته اند. ساده انگاری شایع ترین این آفات است .

در بعد مدیریت این قضیه خود را به شکل عمل زدگی و اشتیاق در استفاده از الگوهای تکراری حل مسائل و در یک کلام، جستجوی نسخه ای شفابخش و ابزاری همه کاره، نشان می دهد. تئوری های همه شمول و جامعی که مدعی حل تمامی مسائل غامض و پیچید ه مدیریت هستند و خود را بی نیاز از آزمون و تدبر می دانند، بارزترین نماد این جریان آفتزده هستند.

این کتاب سعی و تلاشی است در جهت شناسایی ریشه های تفکر ساد ه انگارانه مدیران و تبیین ناتوانی هایی که از این رهگذر سازما ن ها را گرفتار می سازد. کتاب حاضر راه حلی جدید و اساسی برای درمان مسائل و مشکلات سازما ن ها ارائه نم ی کند؛ بلکه فراخوانی است به تفکر و تدبر و ترک ساده انگاری و پرهیز از فرضیه های همه شمولی که همواره پیروز و ظفرمند هستند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.