دانلود جزوه آموزش ترید با ایچیموکو از نگاه تاتریس کندل ۵۰ درصدی 

دانلود جزوه آموزش ترید با ایچیموکو از نگاه تاتریس کندل ۵۰ درصدی 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
844KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
475 بازدید
8,000 تومان 5,800 تومان٪28 تخفیف

دانلود جزوه آموزش ترید با ایچیموکو از نگاه تاتریس کندل ۵۰ درصدی 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه آموزش ترید با ایچیموکو از نگاه تاتریس بخش سوم: کندل ۵۰ درصدی و فیبوی ابر کومو مدرس جلال راشدی می باشد. این فایل شامل ۱۴ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه آموزش ترید با ایچیموکو از نگاه تاتریس کندل ۵۰ درصدی 

 بخش سوم: کندل ۵۰ درصدی و فیبوی ابر کومو

بدنبال تشخیص خالی کردن روند مشخص و نقطه مناسب برای ورود

برای شروع این تاپیک، از تصویر زیر شروع میکنم. در تصویر زیر میخواهیم ببینیم از کجا میشود تشخیص داد روند شل کرده و قراره یک حرکت برگشتی داشته باشیم. تایم فریم ۵ دقیقه هستش … . نکته ی بسیار کاربردی این هست که عبور بیش از ۵۰ درصد کندل از تنکنسن زنگ خطری برای تغییر روند یا به عبارتی شروع ریورس خواهد بود. ریورسی که ما اسکالپ خواهیم کرد. تمام این نکات در تایم فریم بالاتر در مقیاسی با پیپ بالاتر صحیح است و علت استفاده من از تایم پایین استفاده از فرصت بالاتر برای ورود هست و علاقه نداشتن به مدت دار بودن معاملاتم . هر کسی به دنبال گرفتن روند طولانی تری هست این نکات و آموزش ها را در تایم فریم بالاتر استفاده کند…

تشریح نقطه شماره ۱

در این روند صعودی ضعیف ، مادامی که تنگنجنسن در زیر قیمت قرار دارد و توسط قیمت کراس نشده ما وارد معامله سل نمیشیم ، زمانی که کندل ۵۰ درصد از تنکن عبور میکند زنگ خطر و هشداری برای آغاز ریورس هست ، خوب حالا تاییده بیشتر چیست ؟

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.