دانلود جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

دانلود جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS
نوع فایل
pdf
حجم فایل
849KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
470 بازدید
9,000 تومان 6,800 تومان٪24 تخفیف

دانلود جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf  پاورپوینت جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS می باشد. این فایل شامل ۲۴ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

برگرفتھ  از کتاب :Applied-Econometrics-a-Modern-Approach-Using-Eviewsand- Microfit

مدل با خصوصیت autoregressive conditional heteroskedasticity به مدلی گفته می شود که فرض واریانس همسانی رد شده و واریانس error term ها یا innovation ها یک تابع از اندازه error term های دوره های زمانی قبل است. این مدل اولین بار توسط رابرت انگل معرفی شد که در پی آن در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه نوبل اقتصاد گردید.

• مدل های GARCH مسألۀ ناهمسانی واریانس را از طریق مد لسازی واریانس مرتفع می کنند. در نتیجه نه تنها نواقص مدل حداقل مجذورات رفع می شود، بلکه یک پیش بینی برای واریانس هر جملۀ پسماند ارایه می گردد. این پیش بینی خصوصاً در زمینۀ مالی بسیار مورد علاقۀ متخصصان است.

این مدلها در بازارهای مالی که نوسانات بازار بسیار بالاست و مدیریت ریسک و پیش بینی نوسانات اهمیت زیادی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. مثل بازار سهام مثلا در بازار سهام با مفهومی به نام ارزش در معرض خطر Value at Risk مواجهیم .

ارزش در معرض ریسک بیشترین زیان مورد انتظار را در افق زمانی مشخص در سطح اطمینان معین انداز ه گیری می نماید. برای محاسبه ارزش در معرض ریسک نیازمندیم که واریانس یا انحراف معیار اجزائ اخلال را به طور دقیق برآورد کنیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.