دانلود خلاصه کتاب روان شناسی یادگیری دکتر حسین زارع

دانلود خلاصه کتاب روان شناسی یادگیری دکتر حسین زارع
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
504 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان٪17 تخفیف

دانلود خلاصه کتاب روان شناسی یادگیری دکتر حسین زارع

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf پاورپوینت خلاصه کتاب روان شناسی یادگیری بر اساس کتاب روان شناسی یادگیری تالیف دکتر حسین زارع می باشد. این فایل شامل ۱۶۸ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

معرفی کتاب روان‌شناسی یادگیری

«روان‌شناسی یادگیری» اثر دکتر حسین زارع برای تدریس در رشته روان‌شناسی دانشگاه پیام نور تالیف شده‌ است که جنبه‌های روان‌شناسانه یادگیری و نظریه‌های مطرح در این حوزه را بررسی می‌کند

مقدمه 

جان بی. واتسون یکی از اولین متفکران روانشناسی بود که در مورد چگونگی تاثیر یادگیری بر رفتار مطالعه نمود . واتسون پیشنهاد نمود که رفتار نتیجه فرآیند یادگیری است.

روانشناسی یادگیری یکی از مهمترین رشته هایی است که به بحث و بررسی پیشرفت های درسی و نارسائی های تحصیلی یادگیرندگان می پردازد. به عبارتی روان شناسی یادگیری شاخه ای از علم روان شناسی است که هدف آن کمک به دست اندرکاران تربیت و یادگیری در بر خورد درست با مسائل آموزشی و تربیتی می باشد. لذا برآن شدیم که با ارائه دوره آموزشی روانشناسی یادگیری سهم کوچکی در بهتر شدن کیفیت خدمات آموزشی و یادگیری داشته باشیم. کلیه علاقمندان به روانشناسی و ارائه خدمات آموزشی واجد شرایط شرکت در دوره هستند.

منظور از یادگیری در روانشناسی یادگیری چیست؟

یادگیری عبارت است از یک تغییر نسبتاً دائم در رفتار که در نتیجه تجربه به دست می‌آید. مکتب فکری رفتار گرایی که در خلال نیمه نخست قرن بیستم پدید آمد به تشریح فرایند یادگیری پرداخته است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.