دانلود سوالات آزمون بیهوشی کودکان 

دانلود سوالات آزمون بیهوشی کودکان 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
821KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
333 بازدید
7,000 تومان 6,000 تومان٪14 تخفیف

دانلود سوالات آزمون بیهوشی کودکان 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf سوالات آزمون بیهوشی کودکان می باشد. این فایل شامل ۲۶ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود سوالات آزمون بیهوشی کودکان 

متأسفانه لغت بیهوشی یا هوشبری بیان کننده دقیقی برای کاری که در هنگام جراحی برای بیمار انجام می گیرد نمی باشد. کلمه بیهوشی را معادل آنستزی انتخاب نموده اند که به معنای بی دردی است، لغت آنستزی بیان کننده سه هدف اصلی در هنگام جراحی بیماری می باشد.

وقتی صحبت از بیهوشی نوزادان، شیرخواران و یا کودکان می شود ظرافت کار نسبت به بزرگسالان بیشتر می شود به طوری که هرچه سن کودک در حین بیهوشی کمتر باشد و یا بیماری زمینه ای وجود داشته باشد بیهوشی مشکل تر و طبیعتا عوارض ناشی از آن بیشتر می شود.

شاید بسیاری از افرادی که خود یا خانواده آنها قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرند، بیش از آنکه از عمل جراحی نگران باشند از بیهوشی وحشت دارند و این ترس در مورد فرزندانشان به مراتب بیشتر است. اکثر والدین از مرگ و میر و عوارض بیهوشی سوال می کنند و در این خصوص بسیار کنجکاو می باشند.

بیهوشی در مراکز مجهز و انجام آن توسط متخصصینی که اغلب مهارت کافی دارند بسیار ایمن است. زیرا میزان مطابق آمار مرگ و میر ناشی از بیهوشی یک در ده هزار مورد گزارش شده و موارد مرگ و میر نیز بیشتر ناشی از بیماریهای زمینه ای و نوع عمل جراحی است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.