دانلود پاورپوینت شبکه های وای فا (Wi fi) رشته کامپیوتر و فناوری

دانلود پاورپوینت شبکه های وای فا (Wi fi) رشته کامپیوتر و فناوری
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
429 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

دانلود پاورپوینت شبکه های وای فا (Wi fi) رشته کامپیوتر و فناوری

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل پاورپوینت شبکه های وای فا (Wi fi) رشته کامپیوتر و فناوری می باشد. این فایل شامل ۳۸ اسلاید قابل ویرایش و بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

WiFi

Wifi مخفف کلمات Wireless Fidelity می باشد و در حقیقت یک شبکه بی سیم است که از امواج رادیویی جهت ارسال اطلاعات دیجیتال بین گیرنده و فرستنده استفاده می کند. و به نوعی زیر مجموعه بلوتوث است منتها با قدرت بیشتر . توسط این شبکه می توان در فواصل محدود بدون ایجاد اختلال و نویز اقدام به ایجاد ارتباط نمود و موانع موجود در طبیعت تاثیر چندانی روی آن نمی گذارند.

انتقال اطلاعات در این شبکه با استفاده از امواج فرکانس بالای ۲.۴ گیگاهرتز یا ۵ گیگاهرتز صورت می گیرد. که فرکانس نسبتا بالایی است. البته فرکانس بالاتر اجازه حمل اطلاعات بیشتری را می دهد.

وای فای با نام استانداد ۸۰۲.۱۱ در موسسه IEEE تعریف می شود.

مشخصات استانداردهای مرسوم WiFi

IEEE802.11a: اطلاعات را با فرکانس ۵ گیگاهرتز انتقال می دهند و می تواند اطلاعات را حداکثر تا سرعت ۵۴ مگابیت در ثانیه ارسال کند. و اثر اعواجاج و تداخل امواج در آن بسیار کم است.و از مدولاسیونofdm استفاده می کند.

IEEE802.11b: اطلاعات را با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز انتقال می دهند و می تواند اطلاعات را حداکثر تا سرعت ۱۱ مگابیت در ثانیه ارسال کند. این استاندارد ارزان ترین و کندترین استاندارد است که از مدولاسیونdsss استفاده می کند.

IEEE802.11g: این استاندارد هم از فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز استفاده می کند اما سرعت انتقال اطلاعات آن به مراتب از۸۰۲.۱۱b بیشتر است و تا ۵۴ مگابیت بر ثانیه می رسد و در حقیقت تلفیقی از نوعaوb مباشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.