فایل جزوه یادگیری حرکتی ولی اله کاشانی

فایل جزوه یادگیری حرکتی ولی اله کاشانی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
261KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
604 بازدید
9,000 تومان 6,800 تومان٪24 تخفیف

فایل جزوه یادگیری حرکتی ولی اله کاشانی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه یادگیری حرکتی ولی اله کاشانی می باشد. این فایل شامل ۳۴ صفحه جزوه بسیار ارزشمند و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل جزوه یادگیری حرکتی ولی اله کاشانی

مهارت چیست؟
گاتری مهارت را به صورتی تعریف کرده است که مشخصه های مهم آن را در بر می گیرد. به گفته او مهارت قابلیتی است که با اطمینان معین و صرف حداقل انرژی یا زمان کاری به نتیجه برسد.

-۱ چندین مشخصه آنکه کار باید به هدف مورد نظر برسد. حرکت ضرورتاً در محیط به هدف خاصی نمیرسد اجرا کننده مهارت، از حرکت به عنوان یک وسیله برای رسیدن به هدف استفاده می کند.
-۲ ماهر بودن به این معنی است که اجرا کننده باید به اطمینان بیشینهای به هدف مورد نظر برسد؛ برای ماهر بودن باید بتوانید با اطمینان نسبی مهارت را نشان دهید بدون اینکه شانس در آن نقشی عمده و اصلی داشته باشد.

۳ نکته سوم اجرای آن مهارت با صرف حداقل انرژی است. برای برخی از مهارتها این امر هدف اصلی نیست، مانند پرتاپ وزنه که باید به دورترین مسافت پرتاپ شود، اما برای بسیاری از مهارتهای دیگر صرفه جویی در انرژی و به حداقل رسانیدن مصرف آن بسیار مهم است، مانند دونده دو ماراتن که آهنگ دو و تنظیم انرژی خود می تواند به دویدن ادامه دهد .موضع به حداقل رسانیدن انرژی به سازمان و نحوه اجرای کار بر می گردد.

-۴ نکته پایانی مهارتهای حرکتی آن است که اجرا کننده، این عمل را در حداقل زمان انجام دهد. موقعی که سرعت اجرای مهارت زیاد می شود ممکن است دقت حرکت کم شود و حرکات بی قواره ای به
وجود آید که بندرت به نتیجه دلخواه و مورد نظر میرسد. علاوه بر این، با افزایش سرعت، میزان انرژی مصرفی نیز بالا می رود؛

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.