فایل پاورپوینت مــشـاوره قـبـل از ازدواج

 فایل پاورپوینت مــشـاوره قـبـل از ازدواج
نوع فایل
ppt
حجم فایل
163KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
302 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

 فایل پاورپوینت مــشـاوره قـبـل از ازدواج

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت مــشـاوره قـبـل از ازدواج  می باشد. این فایل شامل ۳۷ اسلاید قایل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 فایل پاورپوینت مــشـاوره قـبـل از ازدواج

مــشـاوره قـبـل از ازدواج

مــنابــع:  مشاوره قبل از ازدواج              مؤلف: دکتر اشرف سادات موسوی     مشاوره قبل از ازدواج             مؤلف: دکتر سید مهدی حسینی

تعریف ازدواج:

خداوند در سوره روم، (آیه ۲۱) می فرماید: «از خود شما برایتان همسرانی آفریدیم تا با آنها انس بگیرید و آرامش خاطر پیدا کنید و در میان شما دوستی و مهربانی افکند و در این موضوع برای اندیشمندان آیات و نشانه هایی است».

ازدواج یکی از مهمترین رویداد های زندگی انسان محسوب می شود. ازدواج نه تنها در سلامت جسمی و روانی فرد مؤثر است بلکه نقش مهمی را در ورود انسان به دوره بزرگسالی بر عهده دارد. ازدواج عامل پیدایش خانواده است و بر اساس آن پیوند دو جنس بر پایه روابط پایای جنسی به وجود می آید. ازدواج یک قرارداد اجتماعی است که مشروعیت روابط جسمانی را تحمیل می کند به این معنا ازدواج یک واقعه اجتماعی بسیار مهم است که در حفظ گروه و نسلها از نظر کمی و کیفی کمک می کند.

زناشویی رویدادی است پایدار که در طول سالها پا بر جا مانده است. ازدواج دارای ابعاد زیستی، اقتصادی، عاطفی- روانی و نیز اجتماعی است. بر این مبنا، همزیستی زن و شوهر در درون خانواده آنان را در چنان گردونه ای از تعاملهای مختلف قرار می دهد که بی هیچ شبهه ای قابل مقایسه با هیچ یک از الگو های روابط انسانی دیگر نیست.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.