فایل پاورپوینت مقدمات طراحی ۴ کانسپت

فایل پاورپوینت مقدمات طراحی ۴ کانسپت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
341 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل پاورپوینت مقدمات طراحی ۴ کانسپت

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت مقدمات طراحی ۴ کانسپت می باشد. این فایل شامل ۱۵ اسلاید قایل ویرایش بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت مقدمات طراحی ۴ کانسپت

کالاتراوا (Turning Torso)

سانتیاگو کالاتراوا یک چهره غیر معمولی است. او در سال ۱۹۵۱ در اسپانیا به دنیا آمد. قبل از گرفتن مدرک معماری، در والنسیا هنر را مطالعه می کرد. او مهندسی عمران را در موسسه فدرال تکنولوژی سوئیس در زوریخ مطالعه کرد. او در سال ۱۹۸۱ دکترای خود را با تزی با عنوان (( به هم امیختن قابها فضایی)) کسب کرد. در آن زمان وقتی که چند معمار معروف ادعا نمودند که خود درس خوانده اند(بدون گذراندن تحصیلات دانشگاهی)،یکی از موفقیت های کالاتراوا پیشینه آکادمیک وی بود. سانتیگو کالاتراوا این بار ایده ساختمان خود را از چرخش بدن انسان گرفت و تابی همچون این پیچش در سازه ایجاد کرد.

سیوداد د لاس آرتس د لاس سیناس،والنسیا،اسپانیا:

فرمانداری والنسیا برای تجهیز مکانی در شرق شهر بین یک ایستگاه راه آهن بزرگ  و رودخانه (( تورا)) کوشش بسیاری کرد. شهر کالاتراوا ده سال طول کشید تا کامل شود. او به عنوان والنسیا در مسابقه طراحی یک برج ارتباطات در سال ۱۹۹۱ برنده شد. تغییر مدیریت شهر باعث شد در سال ۱۹۹۶ یک مرکز موسیقی به نام ((پالاسیو د لاس آرتس )) جایگزین برج شود.

رصدخانه بیضی شکل با پلان به شکل چشم و گنبد نیم کره ای ۲۶۰۰ متر مربع است و و از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۸ ساخته شد. همچنین موزه ای با طول ۲۴۱ متر و مساحت ۴۱۵۳۰ متر مربع بر اساس شکل متقارن درخت و تیرک های پوشیده شده با شیشه نور روز را به داخل هدایت می کند.این مجموعه با رصدخانه گنبدی مشخص می شود.اما به دلایلی که به طرح معمار مربوط نمی شود،جزئیات پروژه با مهارت انجام نشده است،ولی مرکز موسیقی ((پالاسیو د لاس آرتس)) و خانه اپرا این مجموعه را کامل می کنند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.