دانلود جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

دانلود جزوه درس نظریه ھای یادگیری 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
260KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
320 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان٪21 تخفیف

دانلود جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه درس نظریه ھای یادگیری منابع : نظریه ھای یادگیری (ارنست ھیلگارد گوسدن باور) روانشناسی یادگیری (دکتر محمد پارسا) می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه درس نظریه ھای یادگیری 

منابع : نظریه ھای یادگیری (ارنست ھیلگارد گوسدن باور) و روانشناسی یادگیری (دکتر محمد پارسا)

یادگیری ، یعنی فرآیند تغییرات نسبتاً پایدار در رفتار بالقوه ی فرد بر اثر تجربه . یادگیری یک فرآیند است یعنی پویاست و تحرک و پویایی آن ناشی از تعامل اجزاء آن است که در یادگیری مؤثر است . مانند ذھن دانش آموز که با محتوای دروس برخورد می کند با واسطه ی معلم و نیز یادگیری علاوه بر فرآیند بودن ، تغییرات نسبتاً پایدار چون تغییر است این تغییر تغییری است نسبتاً پایدار چون موسمی و موقتی نیست البته درجه ثبات و پایداری نسبی است .

در رفتار بالقوه ی فرد، البته ھمیشه اینگونه نیست، یکی عملکرد فرد یکی بالقوه ، عملکرد فرد ؛ آنچه در حال حاضر از فرد سر میزند. بعضی یادگیری را در عملکرد و بعضی در بالقوه قایلند که رخ میدھد.

فراگیر بالقوه می گیرد تا بالفعل شود بر اثر تجربه ، روی واقعیت ھا عمل کنیم .

یاد گرفتن : کسب دانش ، دریافتن ، تسلط یافتن از راه تجربه یا مطالعه سپردن به ذھن یا حافظه ، حفظ کردن ، فرا گرفتن از طریق تجربه آگاھی یافتن از چیزی ، پی بردن به چیزی

در رفتارگرایی عقیده کلی بر این است که ھمه یادگیرندگان در اصل برابرند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.