دانلود جزوه شاخص های ایمنی بیمار

دانلود جزوه شاخص های ایمنی بیمار
نوع فایل
pdf
حجم فایل
400KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
426 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان٪29 تخفیف

دانلود جزوه شاخص های ایمنی بیمار

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه شاخص های ایمنی بیمار باشد. این فایل شامل ۹ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود جزوه شاخص های ایمنی بیمار

خدمات غیر ایمن در عرصه سلامت همچنان یک معضل گسترده جهانی به شمار می آید. گرچه در دهه گذشته

پیشرفت قابل ملاحظه ای در راستای ارتقاء ایمنی بیمار رخ داده است.

اما هنوز کاستی های متعددی وجود دارد و میزان آسیب های تحمیل شده به بیماران از ناحیه عوارض ناخواسته بطور غیر قابل قبولی بالاست.

سازمان جهانی بهداشت اهمیت ایمنی بیمار را درک نموده و آن را به عنوان یک دغدغه سلامت عمومی در اولویت قرار داده است. قطعنامه مجمع جهانی بهداشت WHA55/18 رئوس مسئولیت های مختلف آن سازمان را ترسیم نموده که عبارتند ازپشتیبانی فنی از کشورهای عضو برای توسعه سیستم های گزارش دهی و کاهش خطر، تنظیم سیاست های مبتنی بر شواهد، ارتقاء فرهنگ ایمنی و تشویق پژوهش در ایمنی بیمار. همواره در راستای ایمنی بیمار و بهبود آن اقدامات بسیاری انجام می گردد که اغلب آنها را هنگامی که با حادثه یا مشکلی رو به رو می شویم بروز می دهیم حال آنکه می توان در جهت ارتقاء وضعیت ایمنی بیمار با شناسایی ریشه ای مشکلات قبل از وقوع در جهت حذف آنها قدم برداشت.

در پاسخ به نیاز مبرم برای توسعه مداخلات در ارتباط با ایمنی بیمار دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، برنامه بیمارستان دوستدار ایمنی بیمار را آغاز نموده است.

بهبود ایمنی بیماران یکی از اولویت های دولت ها است و این امر با توجه به حساسیت مراقبت از بیماران اهمیتی دو چندان دارد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.