مقاله پژوهشی درباره کاربرد داده کاوی در بیماران مبتلا به آسم

 مقاله پژوهشی درباره کاربرد داده کاوی در بیماران مبتلا به آسم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
277KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
515 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان٪29 تخفیف

 مقاله پژوهشی درباره کاربرد داده کاوی در بیماران مبتلا به آسم

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر pdf  مقاله پژوهشی درباره کاربرد داده کاوی در بیماران مبتلا به آسم می باشد. این فایل شامل مجموعا ۱۱ صفحه جزوه تایپ شده بسیار مفید و ارزنده می باشد و در قالب فرمت pdf برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری و دانلود نمایید.

 مقاله پژوهشی درباره کاربرد داده کاوی در بیماران مبتلا به آسم

مقدمه 

داده کاوی به عنوان فرآیندی برای یافتن الگوها و ارتباطات در پایگاه داده ها به همراه استفاده از اطلاعات برای ساختن مدل های پیش بینی تعریف شده است . همچنین از آن به عنوان فرآیندی برای انتخاب ، اکتشاف و ساختن مدلها با استفاده از انبوه داده های ذخیره شده برای کشف الگوهای از پیش موجود نیز ذکر می شود.

از داده کاوی برای شناسایی روابط و الگوهای نو، صحیح ، قابل فهم و بصورت بالقوه مفید در درون داده ها با استفاده از ترکیب مجموعه داده ها و استخراج الگوهای پیچیده برای انسان استفاده می شود. داده کاوی P1P0F گامی مهم در کشف و استخراج دانش می باشد این اصطلاح به معنای کاوش مجموعه داده های بزرگ برای استخراج الگوهای ناشناخته بین داده ها است .

از آنجایی که کشف روابط بین داده ها در روش های سنتی آماری بسیار مشکل می باشد. کاربرد داده کاوی به سرعت در بخشهای وسیعی از قبیل سازمان های ارائه خدمات بهداشتی ، پیش بینی مالی و پیش بینی هوا گسترش یافته است .
داده کاوی در مراقبت بهداشتی شاخه بسیار مهمی در تشخیص و فهم عمیق تر داده های پزشکی می باشد. داده کاوی بهداشتی در صدد حل مسائل دنیای واقعی در تشخیص و درمان بیماریها است .

همچنین در مراقبت بهداشتی زمینه ی تحقیقاتی مهمی برای پیش بینی بیماریها و درکی عمیق تر از داده های بهداشتی محسوب می شود. داده کاوی بهداشتی قصد دارد تا مسائل بهداشتی دنیای واقعی در تشخیص و درمان بیماریها را حل نماید. پژوهشگران از این روش برای تشخیص بیماریهای مختلف استفاده می کنند و برای این کار از روشها و الگوریتم های مختلفی بهره می برند که میزان صحت و دقت آنها متفاوتی است .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.