پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت شهر مشهد

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت شهر مشهد
نوع فایل
ppt
حجم فایل
18MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
363 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت شهر مشهد

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی فایل حاضر پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت شهر مشهد می باشد. این فایل شامل ۵۰ اسلاید بسیار مفید و ارزنده و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt برای راحتی و مطالعه شما عزیزان تهیه گردیده و در دسترس قرارداده شده است. امید است که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای دریافت فایل می توانید این فایل را از فروشگاه سایت مهرفایل خریداری  و دانلود نمایید.

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت شهر مشهد

معرفی موقعیت جغرافیای شهر مشهد:

استان پهناور خراسان با مساحت ۲۳۸ هزار کیلومتر مربع – ۱۴.۶ در صد خاک کشور – به سه استان خراسان شمالی و خراسان جنوبی و خراسان رضوی تقسیم گردید . شهر مشهد مرکز استان خراسان رضوی در ۳۶ درجه و ۱۷ دقیقه عرض شمالی و ۵۹ درجه و ۳۶ دقیقه طول شرقی نسبت به مبدا گرینویچ واقع شده است .ارتفاع این شهر از سطح آبهای آزاد حدود ۹۸۵ متراست.

ارتفاعات و دره ها

دشت مشهد با دو رشته کوه موازی با جهت شمال غربی – جنوب شرقی محصور شده است . رشته کوه هزار مسجد که ادامه رشته ارتفاعات کپه داغ است در شمال این دشت واقع شده و دارای کوه هایی با

ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متراست .از دیگر ارتفاعات اینرشته کوه می توان به کورانداغ و الله اکبر اشاره کرد .هر چه از شمال غرب به جنوب شرق پیش می رویم از ارتفاعات این رشته کوه ها کاسته می شود . از مهمترین ارتفاعات می توان به : سالوک و شاه عباس و بینالود اشاره کرد.

رشته کوه های شمالی و جنوبی دشت مشهد سبب شکل گیری دره های حاصلخیزی در این منطقه شده است .دره وسیع و حاصلخیز کشف رود و دره های کم عرض و مصفای بینالود همچون دره جاغرق و طرقبه .

زشک . شاندیز . …از آن جمله اند. وجود چنین تنوعی در ارتفاعات شرایط اقلیمی متنوعی را در ناحیه شهری مشهد ایجاد کرده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.