دانلود جزوه آموزش نرم افزار پریمیر premiere به زبان فارسی

 دانلود جزوه آموزش نرم افزار پریمیر premiere به زبان فارسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
761 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

 دانلود جزوه آموزش نرم افزار پریمیر premiere به زبان فارسی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل pdf جزوه آموزش نرم افزار پریمیر premiere به زبان فارسی می باشد. این فایل شامل شامل ۲۲ صفحه جزوه بسیار ارزنده و مفید می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت مهر فایل خریداری و دانلود نمایید.

 دانلود جزوه آموزش نرم افزار پریمیر premiere به زبان فارسی

جزوه آموزش نرم افزار پریمیر (Premiere ) به زبان فارسی . امروزه می توان تدوین فیلم ها را به وسیله نرم افزار قدرتمند پریمیر انجام داد و ترانزیشن؛ جلوه های صوتی و تصویری مختلفی را می توان در فیلم ایجاد نمود کلیپ های صوتی و تصویری با فرمت ها ی مختلف جداگانه ویرایش نموده و آنها را با یکدیگر ترکیب و میکس نمایید. در این جزوه آموزشی، شما با بخش های مختلف نرم افزار پریمیر آشنا می شوید.

ادوبی پریمیر (Adobe Premier) یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی است. این محصول بخشی از Adobe Production Studio می‌باشد و یک مجموعه، از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است.

فصل اول:

-۱ ایجاد پروژه ویدیوئی جدید

پس از اجرای برنامه نسخه ۷ پنجره welcom to premiere pro ظاهر می شود که در قسمت پایین آن سه آیکن با نام های New Project برای ایجاد پروژه ویدیوئی جدید Open Project برای بازکردن پروژه از قبیل ذخیره شده و Help برای استفاده از راهنمای برنامه وجود دارد.

در بالای این پنجره زیر عبارت Recent Project لیستی از پروژه هایی که اخیرً اباز شدند با پسوند prproj که فایلهای پروژه premiere هستند ظاهر می شوند. برای ایجاد یک پروژه ویدیوئی جدید آیکن New Project را کلیک کنید پنجره New Project ظاهر می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.